Lėktuvų bilietai į Kutaisį

Pasinerti į Kutaisio siūlomas pramogas ir čia esančią kultūrą itin lengva. Tiesioginiai pigūs skrydžiai į šį Gruzijos miestą vykdomi iš didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno – todėl užteks kelių pelės mygtuko spragtelėjimų ir jau turėsite lėktuvo bilietus į savo kelionės tikslą. Beliko suplanuoti likusią kelionę!

Dar prieš kelerius metus Kutaisis buvo nedaug kam žinomas miestas Gruzijos vakaruose. Tačiau pradėjus siūlyti daugiau pigių skrydžių, šis miestas smarkiai išpopuliarėjo tarp turistų. Tiesa, Kutaisio oro uostas neprilygsta didžiųjų Europos sostinių oro uostams, tačiau vis daugiau žmonių atranda šį pasakišką senovinį miestą. Kutaisį lengva pasiekti dėl į jį siūlomų tiesioginių skrydžių. Gruzijos vartais miestas vadinamas ne veltui. Iš čia galima nukeliauti į netoliese įsikūrusį Batumį – kurortą Juodosios jūros krante, ar aplankyti kitus miestus Imeretijos ir Abzachijos regionuose. Be to, iš šalies centre įsikūrusio Kutaisio lengva nuvykti į bet kurį Gruzijos kampelį. Kai planuojamos ilgesnės atostogos Gruzijoje, šis miestas tampa idealiu pradžios tašku. Pavyzdžiui, už keturių valandų kelio nuo Kutaisio galima aplankyti aukščiausiai įsikūrusią gyvenvietę Europoje. Taip pat iš Kutaisio galima įsigyti lėktuvo bilietus ir į didžiuosius Europos miestus: Londoną, Paryžių, Barseloną ir net Varšuvą.

Bet patogus susisiekimas ir kelionių krypčių įvairovė nėra vienintelės priežastys skristi į Kutaisį. Tai – vienas iš 16 seniausių Europos miestų, kurio istorija siekia beveik 3000 metų. Todėl, žinoma, jo ilga ir labai intriguojanti istorija turėtų sudominti ne vieną keliautoją. Kutaisio muziejuose galima sužinoti dar daugiau apie didingą miesto senovę, vietines tradicijas ir papročius ar apžiūrėti įdomius meno kūrinius. Kalbant apie vietines tradicijas, Kutaisio gyventojai garsėja dėl savo mandagumo, draugiškumo ir vaišingumo. Jų aštrus humoro jausmas ir nuostabiai gaminami sotūs ir skanūs patiekalai garsėja visoje Gruzijoje ir už jos ribų. Be to, Kutaisio lankytojus pakeri ir aplinkinė gamta: skaidrus vanduo, ošiantys miškai ir tolumoje snieguotomis viršūnėmis kylantys kalnai. Nepamirštamų įspūdžių suteiks ekskursijos po miesto apylinkes – o gal išdrįsite išbandyti pasiplaukiojimą šniokščiančiomis kalnų upėmis?

Skrydžiai į Kutaisį

Skrydžiai iš Kutaisio