Pigos kelionės į Kutaisį

Kutaisis – nuostabaus grožio senovinis miestas. Jis vilioja lankytojus tiek ilgaamže istorija, tiek kerinčia čia esančia gamta. Šis kelionės tikslas neseniai išpopuliarėjo tarp keliautojų dėl naujų pigių skrydžių ir krypčių iš ir į Kutaisio oro uostą. Todėl jeigu ieškote kelionės, kuri per daug nesuplonintų jūsų piniginės, rinkitės Gruzijos miestą Kutaisį. Sutaupysite ne tik pirkdami pigius lėktuvų bilietus, bet ir pačiame mieste. Gruzijoje kainos beveik 40 % žemesnės negu Lietuvoje! Tik nepamirškite, kad Gruzijos valiuta yra Gruzijos laris (GEL). Todėl verta prieš kelionę ar jau ten nuvykus išsikeisti pinigus.

Taip pat Kutaisyje yra daug lankytinų vietų, kurias galima apžiūrėti nesumokėjus nė cento. Nepamirškite, kad galima praleisti visą dieną vaikščiojant po miesto gatves ir besigrožint antikine bei modernia architektūra. Taip pat galima apsilankyti nuostabioje Bagračio katedroje ir Gelačio vienuolyne visiškai nemokamai. Jeigu mėgstate keliauti savo iniciatyva ar leistis į žygius su kuprinėmis ant pečių, Kutaisis – ideali vieta jūsų kelionei. Aplink šį miestą galima rasti daugybę nuostabaus grožio vietų, kurias galima aplankyti nemokamai. Viena iš jų – tai įspūdingas Kinchkha krioklys, siekiantis 70 metrų aukštį, o už 2 km kelio nuo jo tyvuliuoja dangaus mėlynumo Lomina ežeras. Čia galima netgi susikurti stovyklavietę ir praleisti naktį nepakartojamo grožio gamtos apsuptyje.

Tačiau jeigu jus labiau traukia miesto ritmas, nenusiminkite! Kutaisis siūlo įvairių pramogų ir miesto svečiams. Šiame mieste pastaruoju metu vis labiau atgyja naktinis gyvenimas, atsidaro daugiau barų, restoranų. Gera žinia ta, kad tiek viešbučiai, tiek kavinės ir restoranai čia daug pigesni negu Gruzijos sostinėje Tbilisyje ar netoliese esančiame kurorte Batumyje. Žinoma, viena iš atrakcijų mieste – tradicinio maisto ragavimas. Tačiau svarbiausia čia yra paragauti vietinio gruziniško vyno. Kutaisis įsikūręs Imeretijos regione, kuriame vynas gaminamas pagal išskirtinį vietinį receptą. Aplankykite šalia Kutaisio įsikūrusias vyno daryklas, kuriose kelerius šimtmečius gaminamas vynas. Jis gaminamas pagal laiko patikrintas tradicijas arba užsisakykite butelį vietinio vyno restorane – tikrai nenusivilsite paragavę aromatingo, išskirtinio gruziniško gėrimo.

Daugiau patarimų viešnagei Kutaisyje rasite, paspaudę nuorodas apačioje. Pradėkite planuoti savo kelionę į šį pasakišką miestą jau dabar!

Skrydžiai į Kutaisį

Skrydžiai iš Kutaisio