Kutaisio oro uostas

Kutaisis yra antras pagal dydį Gruzijos miestas, todėl jame plačiai išvystyta chemijos, automobilių, technikos pramonė. Be to, tai labai svarbus susisiekimo taškas, o tarptautiniu požiūriu svarbiausias yra Kutaisio oro uostas, kuris 14 kilometrų nutolęs nuo miesto centro, todėl greitai ir patogiai nuvyksite į norimas vietas tiek autobusu, tiek taksi. Kutaisio oro uostas Gruzijoje yra vienas iš trijų šalyje esančių oro uostų. Būtent į jį yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos. Tai labai nauja įstaiga, atidaryta tik 2012 metais, bet jau spėjusi išpopuliarėti keliautojų žemėlapyje. Iš čia vykdomi skrydžiai į Europą ir šalies viduje. Jei savo kelionės maršrute pasirinkote nusileisti būtent Kutaisio oro uoste, nesklandumų nekils, nes keleivių srautas nėra didelis, o pats oro uostas gan mažas, todėl laiku pasieksite patikros punktus ir laukimo sales.

Kutaisio oro uostas

Kutaisis – žavus miestas, todėl labai džiaugiamės, kad į jį yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Kelionė užtrunka tik tris su puse valandos ir jūs jau viename gražiausių Gruzijos miestų! Gruzija nėra labai didelė šalis ir renkantis keliauti jos viduje, rekomenduojame išsinuomoti automobilį, taip pamatysite pasakiškiausias krašto vietas. Tačiau vis daugiau lietuvių į Gruziją vyksta darbo reikalais ir kiekvienas žingsnis turi būti greitas ir apgalvotas. Tokiu atveju, galime pasiūlyti keliauti lėktuvu šalies viduje. Gruzija šiuo metu turi tik tris oro uostus, bet visi puikiai prižiūrimi, o paslaugų kokybė aukšta.

Gruzijos oro uostai:

  • Kutaisio tarptautinis oro uostas (David the Builder Kutaisi International Airport) – neseniai įkurtas oro uostas, skraidinantis keleivius į Europą ir Gruzijos viduje;
  • Tbilisio tarptautinis oro uostas (Shota Rustaveli Tbilisi International Airport) – Gruzijos sostinėje Tbilisyje esantis oro uostas, 17 kilometrų nutolęs nuo miesto centro. Skrydžius vykdo Gruzijos viduje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose;
  • Batumi tarptautinis oro uostas (Alexander Kartveli Batumi International Airport) – tik 20 kilometrų nuo kaimyninės Turkijos nutolęs oro uostas, siūlo skrydžius į Europą, Aziją ir šalies viduje.

Skrydžiai į Kutaisį

Skrydžiai iš Kutaisio